Hrdlořezská 377/51
Reklama centrum > O nás

Reklama centrum – váš spolehlivý dodavatel reklamních předmětů s 29letou tradicíDíky dlouholeté praxi a tisícům rozmanitých zakázek se z nás stalo opravdové centrum reklamních produktů a dárků, které se může spolehnout na své zahraniční distributory a výrobce.

A protože víme, že kvalita je v oblasti reklamních produktů nejdůležitější, osobně se každý rok účastníme specializovaných výstav v Asii a Evropě, které ukazují trendy v oboru, a vybíráme si nejspolehlivější partnery na dodávku reklamních předmětů. Také jsme členy mezinárodní organizace velkoobchodů a výrobců reklamních a dárkových předmětů PSI - Präsent Service Institut. 

Na prahu naší třicítky vstoupil do firmy nový majitel, který propojil Reklama centrum s významnou marketingovou agenturou Fox Hunter. S její podporou nás čekají významné inovace tiskových technologií, rozšíření produktového katalogu, zavedení nových služeb zákazníkům, a především posílení marketingových aktivit.

Naší novou firemní vizí je stát se do tří let pátou nejvýznamnější firmou ve středoevropském regionu a déle pak do pěti let se posunout mezi tři největší hráče na trhu. A to díky dobrým cenám, proaktivnímu, osobnímu přístupu, a především lásce k práci, která nás tolik baví.

Aktuální
trendy
Zjistit více
Nejprodávanější
produkty
Zjistit více
Náš
tip
Zjistit více
Pomáháme
potřebným
Zjistit více

Široký sortiment

Bez problému u nás seženete drobné dárky a reklamní předměty za pár korun, stejně tak jako luxusní značková pera, elektroniku, textil a další výjimečné dárky pro nejnáročnější. Problém nám nedělá ani zakázková výroba reklamních předmětů na míru podle vašeho přání a očekávání.

Rychlost a cena

Moc dobře víme, že rychlá dodací lhůta a nízká cena se rovná spokojený zákazník. Právě proto nakupujeme reklamní dárky a textil ve velkém, což nám umožňuje zboží nabízet za ceny, které jsou pro naši konkurenci obtížně dosažitelné. Navíc jsme přímým dovozcem některých reklamních předmětů, a tak zbytečně neplatíme prostředníkům.

Speciální nabídky

Měsíčně pro vás tvoříme speciální nabídky, sezónní akce a tipy na chytrý a originální reklamní dárek. Jako firma se snažíme myslet i na životní prostředí, proto silně podporujeme všechny výrobky, které jsou vyráběny ekologicky a z recyklovaných nebo přírodních materiálů.

29 let
vám dodáváme originální reklamní předměty
120 tisíc
objednávek celkem jsme už stihli vyřídit
Nízké ceny
jsou naší prioritou a množstevní slevy zásadou
Zákaznická podpora
poradí a pomůže každému zákazníkovi
Pomáháme
africkému sirotčinci k soběstačnosti

Newsletter

Chcete dostávat informace o novinkách a speciálních slevách jako první?
Copyright © 2022 REKLAMA CENTRUM. Všechna práva vyhrazena.