Propagační předměty jsou daňově uznatelný náklad

Jaké podmínky musí být splněny, aby propagační předměty nebo reklamní dárky mohly být daňově uznatelným nákladem? 


1) Základní podmínkou kterou specifikuje zákon o daních z příjmů (§ 25 t) je, že se musí jednoznačně jednat o propagační předmět. Tato podmínka může být splněna tím že je předmět opatřen názvem obchodní firmy, případně ochrannou známkou nebo názvem propagovaného zboží či služby. 

Firma Reklama Centrum nabízí vlastní potisk reklamních a propagačních předmětů, který může být realizován řadou technologií. Zde je odkaz na ceník reklamního potisku .

2) Dalším požadavkem je nížší cena propagačního předmětu, která nesmí přesáhnout 500 Kč.

3) Předmět rovněž nesmí být předmětem spotřební daně, výjimkou je nešumivé víno.

 

V našem katalogu najdete mnoho vyhovujících propagačních předmětů, například

COPYRIGHT 2017 REKLAMA CENTRUM
Powered by WR Shop